جراحی زیبایی صورت، گوش، پلک

برای یک انسان نرمال در تمام تاریخ غلبه بر کهولت سن و زیبا ماندن در دوران میانسالی و  پیری از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است با گذر زمان وافزایش سن، به مرور تحت تاثیر عواملی مانند شل شدن بافت های نگهدارنده پوست وعضلات و همچنین قوه جاذبه زمین و نور خورشید و فرسایش پوست، چربی ها وسایر عوامل مخرب صورت هر شخص دچار افتادگی می شود. خوشبختانه امروزه انواع جراحی زیبایی صورت موجب رفع نواقص پیری و کند شدن روند پیری می شوند.

در زمان کنونی تمام عوامل پیر کننده چهره تشدید یافته اند در نتیجه این تغییرات چروک های عمیق در پیشانی، خط خنده، اطراف چشم و خط اخم حاصل می شود و با افت چربی ناحیه گونه شکل کلی صورت دستخوش تغییراتی متناسب به شدت عوامل ذکر شده می شود. همچنین گوشه لب ها آویزان شده و خطوط مشخص ناحیه فک و گونه کاملا محو می شوند.

پلک ها یکی از اجزای کلیدی چهره می باشند که بسیار در زیبایی چهره و پلک تاثیر گذارند. جراحی زیبایی صورت در ناحیه پلک موجب می شود افتادگی و چین و چروک پلک در مان شود علاوه بر این این نوع جراحی زیبایی موجب می شود پف پلک های بالا و پایین بر طرف شود. این نوع جراحی به بلفاروپلاستی  معروف است ودر ناحیه پلک بالا و پایین انجام می شود.

یکی از جراحی های زیبایی صورت  در ناحیه گونه می باشد. متداول ترین جراحی زیبایی صورت جراحی پروتز گونه می باشد که در راستای حجم دهی به گونه انجام می شود. پروتز های انواع مختلفی دارند و با توجه به نیاز های بیمار در ناحیه گونه قرار می گیرد.  پس از جراحی زیبایی گونه بیمار باید مراقبت های لازم را اجرا کند تا دوران بهبودی با موفقیت طی شود.

وجود گوش های برجسته و با زاویه های نا مناسب موجب برهم خوردن چهره می شود. از این رو جراحی گوش یکی از متداول ترین نوع جراحی ها می باشد. این نوع جراحی می تواند در کودکان نیز انجام شود و ظاهر گوش ها را اصلاح کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *